Welkom bij badmintonclub Bakel

Geplaatst door

Welkom bij badmintonclub BakelBadminton is een ideale sport voor iedereen die wat aan zijn of haar conditie wil doen.
Vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten en samen te sporten? Kom dan ook in beweging en ervaar zelf hoe uitdagend en leuk badminton is. Onze club kenmerkt zich door een open en gastvrije sfeer.

Wij vinden het belangrijk dat iedereen zich thuis voelt bij onze club, daarom begeleiden we je vanaf je eerste bezoek. Zo kom je snel en makkelijk in contact met onze leden. Speel met ons mee want zo ervaar het unieke karakter van onze vereniging en kom naar sporthal De Beek in Bakel. Wij bieden je de mogelijkheid om een aantal keren met ons mee te spelen om te kijken of badminton bij je past. Wij hebben bovendien een racket voor je klaar liggen, neem je sportkleding mee en maak kennis met onze sport en onze club!

Welkom bij badmintonclub Bakel!

Het bestuur