Bestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter:Roel Schaap06-45018605voorzitter@bcbakel.nl
Secretaris:Peter Hagens0492-343682secretaris@bcbakel.nl
Penningmeester:Kirsten van Heugtenpenningmeester@bcbakel.nl
Ledenadministratie:Kirsten van Heugtenledenadministratie@bcbakel.nl
Bestuurslid:Karin Vloetinformatie@bcbakel.nl
Bestuurslid:Tim van Tielinformatie@bcbakel.nl

Alle correspondentie BC Bakel via onze secretaris:

Peter Hagens
Boterbloemstraat 17
5761 EM Bakel

of via de e-mail op onze website secretaris@bcbakel.nl