Je kunt stemmen op onze vereniging!

Geplaatst door

BC Bakel doet mee aan Jumbo Sparen met Elkaar! We geven graag een korte uitleg over deze actie.

Van 30 september tot en met 17 november 2020 ontvangen klanten bij deelnemende Jumbo winkels (zoals Bakel) een spaarpunt bij iedere €10 aan boodschappen. Een spaarpunt kan op een paar manieren aan onze vereniging worden toegekend:

  • Het punt kan worden ingevoerd via www.jumbosparenmetelkaar.nl.
  • De QR-code op het punt kan worden gescand met de Jumbo Sparen met Elkaar app.
  • Het punt kan gedoneerd worden in de display van onze vereniging in de winkel.

Wanneer de actie voorbij is, heb je nog tot en met 24 november 2020 de tijd om resterende punten te activeren. Vervolgens wordt het budget verdeeld onder de deelnemende scholen en verenigingen naar rato van het aantal gespaarde punten, en zal Jumbo Bakel ons uitnodigen voor een feestelijke uitreiking van de waardecheques.

Op naar heel veel spaarplezier, laten we hopen op een mooi bedrag voor onze club!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *