Welkom bij Badminton Club Bakel

Geplaatst door

Badminton is een ideale sport voor iedereen die wat aan zijn of haar conditie wil doen.
Vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten en samen te sporten? Kom dan ook in beweging en ervaar zelf hoe uitdagend en leuk badminton is! Onze club kenmerkt zich door een open en gastvrije sfeer.

Wij vinden het belangrijk dat iedereen zich thuis voelt bij onze club, daarom begeleiden we je vanaf het eerste bezoek. Zo kom je snel en makkelijk in contact met onze leden. Speel met ons mee, want zo ervaar je het unieke karakter van onze vereniging in Bakel. Wij bieden je de mogelijkheid om een aantal keren met ons mee te spelen, om te kijken of badminton bij je past. Wij hebben bovendien een racket voor je klaar liggen. Neem je sportkleding daarom mee en maak snel kennis met deze sport en onze gastvrije club.

Welkom bij Badminton Club Bakel! 😉

Het bestuur