Win een ijshanddoek voor tijdens het sporten!

Geplaatst door

De zomervakantie is in volle gang en vrijwel iedereen geniet van de warme dagen. Mocht iemand zich te pas en te onpas vervelen, dan helpen wij graag een handje mee voor een verveel-je-nooit-vakantie. Daarom hebben wij een leuke zomer-prijsvraag op poten gezet! Iedereen mag raden, het maakt dus niet uit of je wel of geen lid bent. Doe daarom allemaal gezellig mee en beantwoord de volgende vraag:

Hoe oud is Badminton Club Bakel per 1 augustus 2018, wanneer je de leeftijd van alle juniorleden, seniorleden, ereleden en rustende leden optelt?

Vul je antwoord hieronder in óf laat een antwoord via Facebook achter. Diegene die het dichtst bij het antwoord zit, mogen wij blij maken met een sportieve ijshanddoek van Dunlop. Het is van zachte stof en houd je koel tijdens (en na) het sporten. Ideaal als je gaat badmintonnen! Deze handdoek gaan we trouwens twee weggeven; één winnaar van onze club en één winnaar buiten onze club.

Op 20 augustus 2018 zullen wij de twee winnaars bekend maken, veel succes allemaal!

11 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *