Wisselbeker voor het vijfde jaar op rij naar Bakel

Geplaatst door

Voor velen was donderdag, 27 december 2018, een dag van rustig bijkomen na de kerstdagen, maar niet voor onze jeugdspelers! Collega vereniging Phoenix organiseerde voor de vijftiende keer het Oliebollentoernooi in de Veka sporthal in Helmond. Ruim 100 kinderen, waarvan maar liefst 23 jeugdleden van BC Bakel, waren al vanaf 8.30 uur present met rackets en shuttles voor deze sportieve dag.

De organisatie had het lastig met het opvullen van de uitvallers, zodat de kinderen die wel aanwezig waren toch allemaal hun wedstrijden konden spelen. Dat werd allemaal prima opgelost. Vanaf ongeveer 9.00 uur begonnen de eerste wedstrijden. En zo bleef de jeugd actief bezig tot ongeveer 17.30 uur.

Geweldig om een sporthal vol met fanatieke en sportieve kinderen te zien. Super om onze Bakelse jeugd zo fijn met elkaar te zien omgaan. Genieten van de gezelligheid en de onderlinge sfeer! En bovendien geweldig om de belangstelling van de ouders te zien en te ervaren. Mooi om die betrokkenheid te voelen. Trots op BC Bakel!

En dit alles leidde tot veel Bakelse winnaars bij de prijzen:

P-klasse
3e plaats: DD – Lincy van Neerven – Eline vd Laar (Phoenix)

C-klasse
2e plaats: GD – Lincy van Neerven – Roel van Doorn
1e plaats: HD – Roel van Doorn – Mirco Kroeze (Mierlo)

B-klasse
1e plaats: GD – Jenna van Gog – Ravy Verbakel
2e plaats: GD – Jente van Neerven – Loes van Vugt (Gemert)
1e plaats: DD – Jenna van Gog – Loes van Vugt (Gemert)
2e plaats: DD – Teuntje van Lieshout – Mirthe Davidson Decelles (Mierlo)
2e plaats: HD – Ravy Verbakel – Jente van Neerven
3e plaats: HD – Luke Flohr – Teun Gent

A-klasse
1e plaats: GD – Milou van Neerven – Thijs Lodder
2e plaats: GD – Kim vd Vorst – Dennis Verbakel
3e plaats: GD – Quinten Flohr – Jente Jansen (Mixed)
1e plaats: DD – Sandra van Ojen – Milou van Neerven
3e plaats: DD – Kim vd Vorst – Teuntje van Lieshout
1e plaats: HD – Dennis Verbakel – Thijs Lodder
2e plaats: HD – Alex Hoppenbrouwers – Quinten Flohr

Logisch gevolg van veel deelnemers in dezelfde klasse, is dat niet iedereen in de prijzen kan vallen. Maar ook de spelers die vierde of verder op de eindlijst waren geëindigd, hebben enorm hun best gedaan en prima resultaten geleverd.

Met al deze mooie prestaties en resultaten, behaalde onze jeugdspelers voor het vijfde jaar op rij de wisselbeker op dit toernooi! BC Bakel wil natuurlijk Phoenix bedanken voor het superleuke toernooi dat zij op poten hebben gezet, het was weer top georganiseerd.

Update: Het artikel is inmiddels ook te lezen in het Weekblad voor Deurne.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *